Soustředění 26.3 - 30.3. 2014 penzion Rumburak

 

FOTO ZDE

Dnes 27.3.začalo soustředění na Bítově. Včerejší příjezd borců a večerní bowlink se nesl v bojovném duchu. Dnes ráno borcům sklaplo po 4km rozcvičce. Nasnídali se a šli běhat, podle informací (se otřasla zem, listí létalo vzduchem a na zemi se ocitl sám prezident) a co jsem viděla tak toho staříci měli dost, sotva chodili. Další trénink vypadal, že bude hra s balónem, ale zapomněli na sprinty co si tréňa doplnil. Ke konci byla soutěž kdo z půlky bude žonglovat k brance a hlavičkou dá dřevno. Vypadalo to jednoduše. Všichni to zvládli jen jeden to nedal hádejte kdo?. říká si prezident.

Trénink v posilovně

Další den soustředění proběhl v klidném duchu. Přijeli další posili a už se zapojili do tréninku. Ranní vyklus byl dnes pomalejší. K snídani každý 3 párky a v 10:00 šli běhat, dnes si dali fartleky.Všichni to běželi v tempu jen jediny to měl jak výklus, ale za to si to nahradil přídavkem. Odpoledne si i chvilku zahráli fotbálek. Dnes posilovna už v 18:00 aby stihli hokej v televizi.

a pro změnu posilovna

Poslední den soustředění proběhl v klidu a v pohodě. Ti co přijeli včera si zaběhli kolečka, zbytek běhal sprinty. Odpolední trénink byl na hřišti s míčem, nahrávky, soutěže a nácvik herních situací občas kuriózní až komické. Všichni jsme rádi, že se nikdo nezranil, jen jeden lehce vyvrknutý kotník, namožené svaly jinak nic.Velká pochvala všem hráčům makali na 100%.