A je to tu po roce zpátky v penzionu Rumburak.

Soustředění týmu FC Atraps – Hombres od 17. 2. 2016 – 21. 2. 2016.  – v podtextu jsem jeden tým

Středa 17. 2.

Příjezd hráčů kolem 17:00 všichni dodrželi. Pekki rozdal jídelní lístky, program který nás čekal. Přivítali jsme dvě posily Katku a Terku, které pro nás připravili program na večer (teambuilding).

Čtvrtek 18.2.

Den kdy se začalo naplno. Vytrvalostní běh asi kolem 90 minu zvládli všichni. Odpolední trénink byl na hřišti. Po večeři přišla na řadu posilovna (teda spíš kruhový trénink) 8 stanovišť a makačka (musím je pochválit). Pak přišla na řadu zábava ve smyslu kvízu a soutěží. Kluci si odpočinuli a pobavili.

Večerka se nedodržovala všichni to mají za 100,--.

Pátek 19. 2. 

Ráno začalo au to bolí já nemůžu, ale i přes to dali ranní výklus, snídani, a další trénink který pojednával rychlostní vytrvalost jak to mu Wansin a Zajda říkají. Po obídku snad skoro všichni spali. Odpoledne tradičně na hřišti. A opět oblíbená posilovna. Pak zábavný plán Katky a Terky.

Večerka se nedodržovala všichni to mají za 100,--.

 

Sobota 20.2.

Vše zpomalené ranní výklus, snídaně, pak přišli sprinty na rovince (skoro rovinka). Odpolední hrací činnost s balonem na hřišti a posilovna. Pak přišla odměna. Holky nachystali hru Pevnost Rumburak.

8 úkolů, které kluci zvládli bez zaváhaní.  Po skončení hry jsme měli v kruhu dost času říci co se nám líbilo a nelíbilo. Pak jsem to pořádně zapili.

Večerka se nedodržovala všichni to mají za 100,--.

Neděle 21. 2.

odjezd domů

 

Moto soustředění :  JEDEN ZA VŠECHNY, VŠICHNI ZA JEDNOHO

Hláška soustředění : NEBUĎ KYSELEJ ?

JSME JEDEN TÝM